• Facebook
  • YouTube
Please select your page

Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2

  Середня загальноосвітня школа № 279 імені Петра Григоренка міста Києва

 Н А К А З

  19.03.2021 № _____

 

  Про посилення обмежувальних заходів

  із запобігання поширенню гострої

  респіраторної хвороби COVID-19,

  спричиненої короновірусом SARS-CoV-2

 

  Відповідно до постанови Кабінету Мiнiстрів України вiд 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» в редакції постанови Кабінету Мiнiстрів України вiд 17.02.2021 № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Мiнiстрів України», на виконання пункту 1.12 Протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.03.2021 № 20, Наказу Департаменту освіти і науки Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 47 від 19.03.2021, з метою зниження темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та забезпечення посилення протиепідемічних заходів

 

  НАКАЗУЮ:

 

1. Заборонити відвідування закладу освіти здобувачами освіти, крім учнів 1-4 класів з 00 годин 20 березня 2021 року до 00 годин 09 квітня 2021 року.

2. Організувати освітній процес закладу освіти з 00 годин 20 березня 2021 року до 00 годин 09 квітня 2021 року відповідно до Моделі організації освітнього процесу в сзш № 279 ім. П. Григоренка м. Києва.

3. Розпочати освітній процес для учнів 5-11 класів після весняних канікул 25 березня 2021 року з використанням технологій дистанційного навчання, з урахуванням можливостей електронних освітніх ресурсів, що розміщені на сайті Київського університету імені Бориса Грінченка, КНП «Освітня агенція міста Києва», Департаменту освіти та науки, Міністерства освіти та науки.

4. Розмістити на сайті школи інформацію щодо порядку організації навчання у період обмежувальних протиепідемічних заходів (відповідальна заступник директора з навчально-виховної роботи Остролуцька Л. Ф.)

5. Перевести в онлайн – формат проведення нарад, семінарів, педагогічних рад, батьківських зборів тощо.

6. Призначити відповідальною за ведення облікового робочого часу педагогічних працівників, які здійснюють освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання у межах робочого часу, визначеного тарифікацією на поточний навчальний рік, заступника директора з навчально-виховної роботи Невольник Н. О.

7. Дозволити за технічної можливості виконання окремими працівниками своїх посадових обов’язків в режимі реального часу через Інтернет виконувати роботу дистанційно (ст.24, 60 КЗпП України) із збереженням заробітної плати без обов’язкового укладання договору про дистанційну роботу на період карантину у письмовій формі (за заявами працівників).

8. Проводити онлайн уроки у приміщеннях закладу вчителям, які не мають вдома комп’ютерної техніки.

9. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Остролуцькій Л.Ф.:

9.1. Скласти графік проведення уроків у навчальних кабінетах та кабінеті інформатики для вчителів, які не мають вдома комп’ютерної техніки.

10. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Невольник Н. О.:

  10.1. Здійснювати контроль за обліком занять та оцінюванням знань учнів 5-11 у електронному журналі у період з 25 березня 2021 року до 09 квітня 2021 року (включно).

11. Педагогічним працівникам школи:

11.1. Розпочати проведення навчальних занять для учнів 5-11 класів 25 березня в дистанційному форматі у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 00 годин 20 березня 2021 року до 00 годин 09 квітня 2021 року.

11.2. Проводити заняття в синхронному (не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи) та асинхронному режимі (решта навчального часу).

11.3. Враховувати тривалість уроку з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

11.4. Здійснювати ведення електронного журналу відповідно до розкладу уроків та календарно-тематичного планування.

12. Класним керівникам 5-11 класів:

12.1. Забезпечити співпрацю з батьками для координації дистанційного навчання учнів.

13. Педагогу – організатору Гаджилову С. А.:

13.1. Розмістити на сайті закладу та сторінці Facebook інформацію про роботу закладу у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 00 годин 20 березня 2021 року до 00 годин 09 квітня 2021 року.

13. Заступнику директора з АГР:

13.1. Забезпечити дотримання санітарно-епідемічних норм у закладі.

14. Медсестрі закладу освіти:

14.1.Здійснювати щоденний температурний скринінг працівників закладу освіти.

  14.2. Забезпечити суворе дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням короновірусної

  хвороби (COVID-19)».

  15. Контроль за виконанням наказу покласти Заступнику директора з навчально-виховної роботи Остролуцьку Л. Ф.:

 

  Директор школи Л. ДОРОШ

 

  З наказом ознайомлені:                                                                                                                                                         Л. Остролуцька

                                                                                                                                                        Н. Невольник

                                                                                                                                                        О. Кошуба

                                                                                                                                                        О. Цветкова

                                                                                                                                                        С. Гаджилов

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Забыли пароль? |  Забыли логин?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×