• Facebook
  • YouTube
Please select your page

002

 

4 березня у НАШІЙ школі мав відбутися святковий концерт. Двоє із НАШОГО класу мали б там виступати... Один із них написав таке "Послання до (раніше "братського", тепер б...ського) російського народу", засноване на реальних історичних подіях та сьогоденні із використанням афоризмів Т.Г. Шевченка та В. Сосюри)

Подробнее: 4 березня 2022р. у НАШІЙ школі мав відбутися святковий концерт